Bir alışveriş merkezi Üstten Görünüm

Powered by

LogoMagnaNötr.png

Proje Yönetimi ve

Danışmanlık Hizmetleri

10 yılı aşkın süredir Alışveriş Merkezi ve Perakende Zincirleri danışmanlık tecrübesiyle Global İş Ortaklarına Mimari Danışmanlık, Proje Yönetimi, Fit-Out Pilotaj Hizmetleri alanlarında geniş yelpazede hizmetler veren TaleArchitects Ekibi, oluşturduğu Know-How ve İnovatif Yazılım Altyapısı ile sektörün tanınan danışmanlık firmasıdır.

Mimari Danışmanlık

TaleArchitects, uzun süredir devam eden bir dizi müşterisi için çok sayıda projeyi üstlenerek uygulama-sının işbirlikçi doğasını koruyan bir anlayışla Mimari Danışmanlık hizmet-lerini sunmaktadır.

Proje Yönetimi

Projelerinde fonksiyonel çözümlere odaklanan TaleArchitects, yetenekle-rini daha geniş kitlelere sergileyeceği Restoran, Mağaza ve Ofis Tasarım ve Fit-Out konularında geniş tasarım ve uygulama tecrübesine sahiptir.

Marka Kimliği Tasarımı

TaleArchitects ekibi, köklü marka-ların yeni müşterilere yönelik çağdaş projelerinde sıklıkla yer alır ve hedef odaklı tasarım ilkeleri ile marka kimliğini güçlendiren mekanlar tasarlayarak hayata geçirir.

Renovasyon Hizmetleri

TaleArchitects, modası geçmiş ve işlevsiz AVM yapılarının dönüşümünün şekillenmesinde problem çözme becerisini ve tasarıma ait bilgi ve deneyimlerini birleştirerek müşterile-rin taleplerine doğru çözümler sunar.

Kurumsal Referanslarımız